SUDE CASTING AJANS

2012 yılında kurulan Sude Castıng Ajans, başarılı geçmişiyle Bölğe nin önde gelen Ajansları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.Firma; Model , Manken, Hostes, Host, Reklam, Organizasyon  , Turizim , Tanıtım olmak üzere birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Sude Castıng Ajans, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra spor, eğlence, teknoloji ve tanıtım alanındaki yeni porjeleriyle büyümesini sürdürmektedir.Sude Castıng Ajansın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Firmamız, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Sude Castıng Ajans bölgede bir ilki gerçekleştirip Mr&Miss Akdeniz Güzellik Yarışmasını da organize edip başarılı bir şekilde tamamlamış olup bölgenin tanıtımına fayda sağlamıştır.
Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Sude Castıng Ajans, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte.

Sude Castıng Ajans, 200’ün üzerindeki şirket ile çözüm ortaklığı yaparak binlerce kişiye iş ve hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek çalışma kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Sude Castıng Ajans, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Sude Castıng Ajans, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Sude Castıng Ajans, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Bölgesel ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Bölgeyi bütün Türkiye de temsil etmektedir. Sude Castıng Ajans birçok markanın Akdeniz ve güney doğuda tanıtımını üslenmiş bir firmadır.
Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Sude Castıng Ajans, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Ajans, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Sude Castıng Ajans, gerek bölğe içindeki gerekse bölğe dışındaki çözüm ortaklığını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Sude Castıng Ajans hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

2015 yıllarının ortasında Meyra Fuar Firmasınıda kurucusu olan Firmamız bu sayede Fuar standı kiralama ve satış hizmetine deadım atmış bulunmaktadır.
Meyra Fuar fuarda stant kuran tüm firmaların a dan z ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

 

 

 

Ziyaretçi Sayacı

Bugün Ziyaret Eden: 1